KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15989204
nr 1598 9204
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färgetsning, Hus vid kust. Signerad, numrerad ea. Bladets mått: 31x25 cm, yttermått inklusive ram: 37x32 cm
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:38:51
18/2 14:54:45